Продавець Мегабуд-плюс розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
147 відгуків
Додаткову знижку уточнюйте у менеджера по телефону
З нами будувати просто!
+380 (67) 808-22-15
+380 (50) 669-47-67
+380 (32) 290-22-69

Бітумна черепиця IKO

Чому компанія ІКО світовий лідер виробництва бітумної черепиці?

1. Це повний цикл виробництва. IKO єдиний в світі виробник матеріалу м'яка покрівля, що випускає всі компоненти продукту на власних виробництвах. У IKO немає залежності від сторонніх постачальників. Якість черепиці повністю під контролем. Вся продукція має сувору відповідність CE (євростандарт). Якість бітумної черепиці IKO - гарантія Ваших інвестицій.

2. Це висококласна сировина. Гонт бітумної черепиці IKO просочений оксидованим, а не модифікованим бітумом. Процес окислення надзвичайно дорогий і високотехнологічний. Після оксидування (окислення) в структурі бітуму закінчуються хімічні реакції і багаторазово поліпшуються теплостійкість і стійкість до старіння. Бітумна черепиця IKO з окисленого бітуму є повністю технологічно закінченим продуктом.

Бітумна черепиця ІКО, в основі якої знаходиться оксидований бітум, не вступає в хімічну реакцію з атмосферним киснем. На Вашій покрівлі не відбувається хімічних реакцій на протязі всього терміну експлуатації покрівлі. Черепиця IKO не має неприємного запаху. Саме оксидований бітум дає черепиці IKO право називається справжньою бітумною черепицею в загальносвітовому розумінні цього слова. Ви отримаєте дійсно фірмовий продукт!

3. Це різноманіття форм і забарвлень. 97 варіантів поєднання дизайну черепиці та кольори дозволять Вам реалізувати проект будинку Вашої мрії, де застосування інших матеріалів неможливо в силу конструктивних або дизайнерських особливостей. Особливу увагу заслуговує колекція «Кембридж». Бітумна черепиця IKO Cambridge виготовлена за технологією «два шарі внахлест», завдяки чому має ефект обсягу.

Це мінімальний кут нахилу покрівлі - 9,5 °. Бітумна черепиця IKO Cambridge Xtreme, завдяки тому, що на зворотному боці у неї клейовий шар на всю корисну ширину гонту, може укладатися на покрівлі з кутами нахилу від 9,5 °. Це розширює межі застосування бітумної черепиці IKO! Жодна в світі покрівля не має таку особливість і не може бути покладена на такий малий ухил нахилу.

4. Це унікальна Платинова гарантія. Це інноваційний підхід до страхування Вашого спокою і впевненості в продукті. У разі настання гарантійного випадку Платинова гарантія IKO компенсує ВСІ витрати, пов'язані з усуненням дефекту покрівлі, можливим збитком покрівельної конструкції або внутрішньої обробки.

Бітумна черепиця IKO ціна на нашому сайті на найпопулярніші моделі та кольори. Купити бітумну черепицю Айко нестандартних моделей Ви можете в нашій компанії під замовлення. Ми гарантуємо найкращу ціну на бітумну черепицю ІКО. Знайшли дешевше - зателефонуйте нам, зробимо додаткову знижку, запропонуємо ще кращу ціну та умови.

Більше інформації про бітумну черепицю IKO (бітум, склополотно, посипку, метод виробництва та ін.) читайте на сторінці нижче, під товарами.

Оксидований (окислення) бітум IKO
Бітумна черепиця IKO виготовляється концерном IKO Sales International з оксидованого бітуму. Оксидування (окислення) - процес насичення бітуму киснем, метою якого є старіння бітуму до повного виключення будь-яких ознак "життя", які можуть проявитись вже на покрівлі в процесі експлуатації.

Продукт з окисленого бітуму, на відміну від продуктів-аналогів, в яких старіння досягається за допомогою різних хімічних модифікаторів (СБС, АПП, і ін.) завершує всі хіміко-біологічні процеси: дах не старіє; бітум не стає жорстким, не тріскається; всередину будинку з поверхні покрівлі не випаровується запах і інші небезпечні і шкідливі для людини речовини, тому що запах - це в першу чергу результат випаровування речовини, у випадку з бітумом випаровуються якраз-таки модифікатори. У випадку з модифікаторами - описані процеси на даху Вашого будинку розтягуються на роки. Окислення бітум - технологічно безпечних для здоров'я людини.

У середині 70x-80x років IKO виробляли продукцію з АПП-модифікованого бітуму. Це було до відкриття технологій насичення бітуму киснем. IKO прагнули до вдосконалення процесу виробництва і виготовлення максимально надійного продукту, тому перейшли на виготовлення продукту з окисленого бітуму.

Саме окислення бітум вважається оптимальним балансом при укладанні бітумної черепиці на покрівлі в різні температури. Він дозволяє не дивитися на градусник в дні монтажу. Якщо дуже жарко, наприклад +30 градусів, будівельники сміливо ходять по поверхні черепиці, не боячись, що бітум попливе у них під ногами; або монтажники можуть сміливо пересуватися по черепиці не боячись залишити слідів, які потім можуть бути видні на покрівлі. А якщо на вулиці погода нижче нуля, наприклад -10 градусів, то бітум НЕ трісне в руках монтажника. Бітумну черепицю IKO з оксидованого бітуму можна укладати в будь-яку погоду (без використання нагрівального фену в холодну погоду).

Склополотно IKO
При виробництві будь-якої бітумної черепиці використовуються бабіни скловолокна. В процесі виробництва бітумної черепиці одна бабіна, закінчуючись, переходити в іншу. Бітумний гонт, який потрапляє на місце стіки двох бабін - це шлюб. Такий гонт неможливо вилучити в процесі виробництва і він потрапляє в упаковку з черепицею і відправляється в продажу. Перебуваючи на покрівлі, такий гонт може зіграти "злий жарт" і стати причиною проникнення вологи всередину покрівельної конструкції.

У США і Канади, де попит на газу бітумні покрівлі дуже великий, IKO Sales International для виробництва черепиці використовує бабіни скловолокна з дуже великим діаметром - 2,5 метра, що в 3 рази більше, ніж в бабіни, які використовують виробники бітумної черепиці у Європі , де попит набагато менший і потреба в дорогих бабінах більшого діаметра - відсутня. Альо IKO Sales International у Європі спеціально для зниження шлюбу у 3 РАЗИ використовує такі ж бабіни, як в США і Канади.

Таким чином при виробництві бітумної черепиці IKO шлюб в 3 рази нижче, ніж у виробників аналогічної черепиці! Тому ймовірність попадання гонту з браком на Вашу покрівлю значно знижена і практично зведена до нуля! При цьому навіть якщо такий випадок станеться на Вашій даху протягом перших 5-15 років (термін дії Платинової гарантії, для різних видів черепиці IKO він різний), то IKO Sales International за свій рахунок усуне це!

Щільність скловолокна IKO - 130 г/м. кв., що на 15% вище, ніж в аналогічних продуктів інших виробників. Це забезпечує максимальний захист від розриву бітумної черепиці при різних обставинах. Бітумна черепиця - еластичний і гнучкий матеріал. Тому дуже важливо, щоб він не міг розриватися при різних навантаженнях. Це забезпечується завдяки скловолокну. Чим вище його щільність, як у бітумних черепиць IKO, тим надійніше дах!

Щільність бітуму IKO
У виробництві бітумної черепиці IKO використовується більше бітуму з більшою щільністю. Отже вага м'якої покрівлі у IKO на 20-50% більше, ніж вага будь-якої іншої покрівлі з бітуму, тому IKO лежить на покрівлі набагато більш щільно і надійно. Як результат щільного прилягання гонтів один до одного, показник вітростійкості у IKO в стільки ж разів вище, ніж у аналогів, як і вага.

До того ж, віді бітумної черепиці IKO - №1 Хекс, Армошілд, Кембридж XTREME - мають на зворотному боці гонту клейову поверхню на 2/3 всієї площі гонту, що на більш ніж 50% збільшує ефективність протистояння вітровим навантаженням, ніж будь-який інший аналог бітумної черепиці іншого виробника.

На відміну від деяких виробників бітумної черепиці, IKO Sales International має Євростандарт Якості: IKO не має права знижувати якість своєї продукції за рахунок використання більш дешевих компонентів у складі готового продукту. Це стосується всіх етапів виробництва і матеріалів: склополотно, бітум, кам'яний гранулят. Знак Євростандарту Якості дозволяє надавати IKO гарантії на продукт з настільки довгими часовими рамками, а також унікальну для Європи - Платинову гарантію

Базальтовий гранулят IKO
На окрему увагу заслуговує гранулят, який використовується при виробництві всієї бітумної черепиці IKO. А саме - його форма, тому що форма грануляту в сегменті м'яких покрівель має велике значення, тому що від форми гранул залежить ступінь обсипання  грануляту з поверхні черепиці в процесі монтажу і при експлуатації покрівлі в майбутньому.

Форма грануляту бітумної черепиці IKO має «кругоподібну» форму, а не «плоску», на відміну від інших виробників бітумної черепиці. Це дозволяє більш надійно закріплювати гранули базальту в бітумі. «Плоскі» гранули каменю, як у інших виробників, не можуть бути зафіксованими в бітумі надійно, і так, щоб не було можливості обсипатися, тому що вони в більшості своїй лягають на бітум своєї «плоскою» йордану. Гранулят IKO може фіксуватися при нанесенні на бітум будь-якою своєю округлою йордану. Округлість грануляту більш надійно поглиблюється в структуру бітуму і фіксується в ньому. Все це в значній мірі збільшує термін експлуатації самої покрівлі з нанесенням на неї гранулятом. Втрати посипки протягом всього терміну експлуатації покрівлі - 1-2%.

При цьому варто пам'ятати, що кам'яний гранулят, нанесення на поверхню бітумної черепиці, у тому числі захищає бітум від ультрафіолету, тобто - від руйнування. І дуже важливо, щоб в процесі експлуатації покрівлі на даху не було "лісін" від обсипалася грануляту. тому в цих місцях бітумна черепиця буде дуже швидко руйнуватися!

Фарбування грануляту IKO
IKO Sales International використовує свій власний гранулят, надаючи йому тій чі інший колір методом "вітрофікаціі". Базальтові гранули поміщаються у фарбувальну камеру, де фарба проникає всередину в структуру гранул. Поверхня гранул покривається спеціальною захисною сполукою, що протистоїть впливу УФ-променів. Таким чином досягається максимальна стабільність кольору бітумної черепиці IKO, на відміну від інших виробників м'яких покрівель. Подібний процес фарбування грануляту, знову ж таки, дорогий, і недосяжний деяким виробникам бітумної черепиці, які замовляють гранулят у сторонніх постачальників.

Благородні і спокійні, акуратні і витримані кольори бітумної черепиці IKO естетично і елегантно виглядають на даху, на відміну від інших виробників черепиці з "штучними", "кислотними" і "кричущими" кольорами.

Процес виробництва гнучкої черепиці IKO
У цьому відео для Вас є унікальна можливість перейнятися духом виробництва бітумної черепиці IKO, виробленої концерном IKO Sales International.

За кілька хвилин Ви побачите весь процес виробництва черепиці своїми очима: розмотування скловолокна, насичення бітумом скловолокна, покриття бітумом скловолокна, покриття бітуму кам'яним гранулятом, розрізання черепиці на різні види, упаковка. Крім цього в ролику показуються деякі види випробувань, яким піддає свою продукцію IKO Sales International в процесі виробництва. А також розповідається про переваги бітумної черепиці простими і зрозумілими словами - такими, якими Ви хочете бачіті свою майбутню покрівлю

Цей маленький англомовний короткометражний віртуальний тур в саме серце IKO - туди, де народжуються світові хіти в сегменті бітумних черепиць, які стають покрівельними шедеврами, надійно і десятками років захищають покрівлі в усьому Світі

 

Віді бітумної черепиці IKO, що поставляються в Україну

ПРЕМІУМ КЛАС
До ПРЕМІУМ класу відносяться така бітумна черепиця IKO як Кембридж XTREME і Кембридж XPRESS. Обидва цих продукти розроблялися за допомогою спостережень за традиціями покрівлі всього світу. Зовнішній вигляд рнучкої черепиці Кембридж XTREME і Кмебридж XPRESS нагадує покрівельну дранку минулих століть і архітектурних традицій минулого. IKO надає гарантію на водонепроникність покрівлі 30 років, з урахуванням платинової гарантії (15 років), а із застосуванням підкладкового килима Armourbase Pro по всій площі - 35 років, що підтверджує впевненість і надійність у продукті що випускається.

Щільність скловолокна у ПРЕМІУМ сегменту покрівель IKO збільшена на 40-50% (по відношенню до щільності аналогів), що ще більше збільшує довговічність бітумної черепиці. Таке покриття відрізняється своєю естетикою, високими технічними характеристиками і, безумовно, безпекою, що дозволяє цій двошаровій ламінованій бітумній черепиці тримати високий рівень на ринку і великі обсяги продажів. Надійності додає клейовий шар у Кембридж XTREME по всьму зворотному боці гонту, що дозволяє максимально надійно змонтувати черепицю IKO на покрівлі. За рахунок саме клейового шару у подвійній ламінованій бітумній черепиці Кембридж XTREME - вона перша в світі гладенький папір бітумна черепиця!

Ваша дах потребує покрівлі? Бітумна черепиця Айко Кембридж XTREME і Кмебриж XPRESS - те, що Вам потрібно!

 

ТОП КЛАС
До ТОП класу бітмуной черепиці IKO відносяться такі м'які покрівлі як Армошилд та Плюс. Обидва ці види черепиці - є самоклеючими, тобто мають клейовий куля зі зворотного боку гонту по всій корисній площі пелюсток бітумної черепиці.

Бітумна черепиця Айко Армошилд - володіє формою шестикутника. Такий продукт дуже затребуваний в Європі і має найвищу популярність на території України (Львів, Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Тернопіль, Хмельницьк, Закарпаття, Ужгород, Мукачево, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Чернігів, Черкаси, Суми, Кропивницький, Івано-Франківськ та інших містах). Армошилд має вдосконалені характеристики компонентів серед подібних видів бітумної черепиці в Україні. Концерн IKO Sales International гарантує 25 років надійності такого продукту, платинова ж гарантія становить 10 років, ідеального стану Вашого даху, а за умови застосування підкладкового килима Armourbase Pro по всій площі покрівлі - 30 років. Щільність скловолокна збільшена на 20-30%, а вага на 15-20%, підтверджуючи свою довговічність. Армошилд має підвищену вогнестійкість, а значити безпеку, вітростійкість (клейова поверхня - 15%), водонепроникність, естетичність (стримана кольорова гама), справедливість (ціна не залежать від кольору гнучкої черепиці), упевненістю і надійністю в експлуатації, прекрасними технічними характеристиками. Бітумна черепиця Айко Армошилд прекрасно доповнить і прикрасити будь-який вид споруди, якому необхідно надійне покриття.

Бітумна черепиця серії  Плюс поставляється під замовлення

СТАНДАРТ КЛАС
Компанія IKO Sales International піклується про своїх споживачів. Годиною Ви не можете собі дозволити бітумну черепицю ПРЕМІУМ або ТОП-класу, але це не привід для того, щоб відмовлятися від бітумної черепиці IKO, тому ми подумали і про це. Якщо Вам необхідно більш економічне з фінансової точки зору покриття - IKO представляє Вашій увазі СТАНДАРТ клас, який виготовляється з дещо заниженими показниками у порівнянні з іншими покрівельними матеріалами IKO, альо при цьому, ці показники і характеристики знаходяться на рівні преміум сегменту таких виробників як Катепал Тегола , Шинглас. Ціна СТАНДАРТ класу бітумної черепиці IKO дозволить заощадити на вартості квадратного метра, але ні в якому разі не на якості м'якої покрівлі!

Гнучкий бітумна черепиця №1 Айко Хекс - яскравий і популярний представник СТАНДАРТ класу в лінійці бітумної черепиці IKO. Це повністю гладенький папір черепиця, що має повноцінний клейовий шар із зворотного боку гонту черепиці, що дозволяє їй бути надійно покладеної на поверхню суцільної основи покрівельного покриття. ІКО №1 Хекс має шестикутну форму і уявлень в 4-х кольорах.

Бітумна черепиця IKO №1 HEX - найекономічніший варіант черепиці IKO. На ринку України не існує імпортного покрівельного матеріалу дешевше з такими технічними показниками! Жоден виробник інших видів черепиці не може дозволити виробляти настільки недорогій лінійку м'яких покрівель, при цьому володіє високими технічними характеристиками!

Бітумна черепиця IKO №1 Biber - вид бітумної черепиці, що імітує бобровий хвіст, або, як її ще називають дизайнери - луску. Така гнучкий черепиця популярна серед тих забудовників, які намагаються домогтися, щоб покрівля нагадувала керамічне покриття (популярні в Європі), тільки в рази дешевше. "Бобрівка", як дбайливо називають її наші покрівельники, завоювала популярність завдяки низькій ціні і високій якості разом з технічними характеристиками.

Бітумна черепиця IKO №1 3TAB - вид покрівельного матеріалу, що нагадує «цеглинки», які так популярні у жителів Канади і США. За рахунок дуже дешевої ціни і відмінних показників якості ця черепиця почала вироблятись концерном IKO Sales International і в Європі. А з кінця минулого століття поставлялася і в Україну. Акуратний і правильний вид прямокутників припавши до смаку забудовникам, які будують недорогі будинки для себе і своєї сім'ї.

Весь СТАНДАРТ клас має гарантію від виробника IKO Sales International 15 років, а за умови підкладкового килима Armourbase Pro по всій площі покрівлі складі гарантія 20 років. При цьому, навіть не дивлячись на те, що всі три віді бітумної черепиці IKO відносяться до класу СТАНДАРТ, завод надає 5-ти річну Платинову гарантію!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner