Продавец Мегабуд-плюс развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
41 отзыв
Додаткову знижку уточнюйте у менеджера по телефону
З нами будувати просто!
+380678082215
+380678082215
+380506694767

IKO Cambridge Xpress / Biltmore

Бітумна черепиця IKO Cambridge XPRESS - одна з найнадійніших покрівельних черепиць в лінійці концерну IKO Sales International, яка є результатом застосування на практиці багаторічного досвіду виготовлення якісних і довговічних покрівельних матеріалів. Ще з давніх-давен дахи будинків покривали керамічною черепицею, сланцем, дерев'яною або очеретяною дранкою. З плином часу технології виробництва удосконалювалися, зберігаючи кращі традиції ремесла. Унікальне поєднання накопиченого досвіду і новітніх знань в даній області поєдналося в продукті найвищої якості - черепиці Кембридж.

Кембридж XPRESS - найважча черепиця серед бітумних покрівель IKO, поширених на території України. Завдяки цьому забезпечується надійне приклеювання гонту один до одного. Вага в бітумної черепиці має велике значення: чим важча м'яка покрівля, тим надійніше вона приклеюється одина до одної, і, тим самим, більш тривалий термін експлуатації забезпечує надійний захист покрівельної конструкції від опадів і негоди.

Гнучка бітумна черепиця IKO Cambridge XPRESS - це садиби, особняки, елітні котеджі. Це статус. Ще ніколи бітумна покрівля не виглядала так дорого і багато. Цей вид черепиці поєднується навіть з таким дорогим фасадом, як фасад з бельгійського цегли ручного формування, доповнюючи його душевність і теплоту

Cabridge Xpress Lane - інноваційне рішення, вперше у світі застосоване в м'якій покрівлі Кембридж XPRESS. В процесі монтажу бітумної черепиці покрівельники чимало часу витрачають на таку дрібну і клопітку роботу, як забивання цвяхів по тонкій лінії, розміщеній на гонті черепиці. Якщо в поспіху забити цвях трохи нижче або вище лінії, можна пошкодити матеріал, а це, як наслідок, тягне за собою істотне зниження терміну експлуатації покрівлі. Фахівці з відділу розробок компанії IKO Sales Internation NV запропонували інноваційне рішення проблеми швидкого та якісного монтажу покрівлі, а саме бітумної черепиці IKO Cambridge XPRESS - Cabridge Xpress Lane. Деталі читайте у описі товару або запитуйте по телефону у наших менеджерів.

Купити бітумна черепиця IKO Cambridge XPRESS у компанії Мегабуд-плюс Ви завжди зможете на найвигідніших умовах. Ми Вам гарантуємо що у нас ціна IKO Cambridge XPRESS найнижча. Якщо Ви десь знайшли дешевше - дзвоніть ми зробимо додаткову знижку.