Кошик
28 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
З нами будувати просто!
+38(067) 808-22-15
+380678082215
+380506694767

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол - високоефективний теплоізоляційний матеріал останнього покоління, що виготовляється методом екструзії з полістиролу. Нульове водопоглинання, висока міцність, низька теплопровідність і екологічність - основні переваги утеплювача екструдований пінопласт  в порівнянні з іншими матеріалами.

Утеплення будинку в наш час все частіше приділяють особливу увагу. Велика частина витрат на теплоенергію приходить не за тепло в будинку, а за те тепло, яке через стіни, дах, підлогу, віконні отвори і двері зникло назовні. В не утепленому будинку все так і буде відбуватися, якщо не вжити заходів. Хтось вважає, що утеплення будинку - це величезна трата грошей. Однак як підрахували експерти всі витрати окупаються лише за кілька опалювальних сезонів, за рахунок того, що ви починаєте платити набагато менше.
      Одним з найпопулярніших матеріалів для підлог, цокольних поверхів, фундаментів - утеплювачів є екструдований пінополістирол. Купити екструдований пінополістирол  можна у нашій компанії. У найнижча ціна екструдованого пінопласту.

 Екструзійний пінополістирол  не втягує воду, не набухає, не дає усадки, хімічно стійкий (єдине не сумісний з органічними розчинниками які часто використовують в бітумній гідрозоляції) і не піддається гниттю. Це чудовий теплоізоляційний матеріал для тих, кому потрібна якісна теплоізоляція з високими показниками міцності та стійкості до навантажень і складних умов експлуатації.

Теплоізоляційні плити з екструдованого пінополістиролу (XPS) активно застосовують для теплоізоляції покрівель, стін, цоколів, фундаментів і підлоги - всюди де потрібно забезпечити високу термічну ізоляцію і при цьому нести величезне навантаження. Плити з екструдованого пінопласту  щільно стикуються між собою за рахунок паз-гребня по всьому периметру, підвищуючи стійкість до промерзань у швах.
 Екструдований пінополістирол абсолютно не вбирає вологу, тому може успішно застосовуватися для теплоізоляції конструкцій де утеплювач знаходиться у вологому середовищі - бані та сауни, басейн, спортзалу, овочесховища, винного погребу таін. Плити екструзійного пінополістиролу не схильні до біологічного розкладу, ніякої небезпеки при контакті з водою і грунтом не виникає. Тому екструдований пінопласт не замінний при утепленні зовнішньої частини фундаменту яка знаходиться в рунті, а також відмостки, підлоги на грунті.