Продавець Мегабуд-плюс розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
149 відгуків
Додаткову знижку уточнюйте у менеджера по телефону
З нами будувати просто!
+380 (67) 808-22-15
+380 (50) 669-47-67
+380 (32) 290-22-69

ROTO

Виробник мансардних вікон Roto лідер у своїй галузі. Основними принципами роботи виробника німецьких мансардних вікон Roto є використання високоякісних матеріалів в поєднанні передовими технологіями, сучасними дизайнерськими рішеннями, простотою і зручністю використання, і доступністю цінової пропозиції для споживача. 

Стандартні склопакети на мансардних вікнах Roto мають високі енергоефективні показники опору теплопередачі, що в свою чергу робить мансардні вікна Roto теплими, комфортними для сучасного пасивного будівництва. Флагманська серія вікон Roto Designo 7 з двокамерними склопакетами, максимально доступна в ціновому діапазоні серія вікон Roto Designo 4, іноваційна, з передовими технічними рішеннями серія вікон Roto Q, максимальні можливості для користувача і широкі варіати комплектацій і способів відкривання серія вікон Roto Designo 8. Всі мансардні вікна Roto мають 15 років гарантії на тріщини рами, металевої фурнітури та розбиття зовнішнього загартованого скла в результаті граду.

Мансардні вікна Рото дозволяють перетворити горищні приміщення в красиві житлові зони, наповнені денним світлом та свіжим повітрям. Мансардні вікна Roto можуть бути встановлені таким чином, щоб забезпечити природне освітлення в найвіддаленішій частині мансарди, коли це не можна зробити ніяким іншим чином.

Серія дерев'яних або пластикових мансардних вікон Roto Designo R4 представлена широким вибором комплектацій мансардних вікон, матеріалів, склопакетів і додаткових рішень що покращують теплоізоляційні характеристики мансардного вікна. Основною відмінністю, серії Roto Designo R4 від решти модельного ряду Roto, можна назвати вісь повороту, що розташована в центральній частині вікна. Технічні доповнення вікон Roto Designo R4 такі як: встановлений на заводі термоізоляційний блок WD і пароізоляція (моделі вікон дерев'яне Roto R45 H WD, пластикове Roto R45 K WD, електроуправлінням Roto R 4 H Tronic WD) підвищують енергоефективність вікна до 15%; регульована фурнітура на усіх моделях вікон серії Roto Designo R4 дозволяє після монтажу усувати перекоси конструкції вікна, що можуть виникнути в результаті просідання стропильної системи, без демонтажу вікна. Всі мансардні вікна Roto мають 15 років гарантії на трішини рами, металевої фурнітури та розбиття зовнішнього загартованого скла в результаті граду.

Мансардні вікна Рото дозволяють перетворити горищні приміщення в красиві житлові зони, наповнені денним світлом та свіжим повітрям. Мансардні вікна Roto можуть бути встановлені таким чином, щоб забезпечити природне освітлення в найвіддаленішій частині мансарди, коли це не можна зробити ніяким іншим чином.

Флагманська серія дерев'яних або пластикових мансардних вікон Roto Designo R7 представлена широким вибором комплектацій мансардних вікон, матеріалів, склопакетів і додаткових рішень що покращують теплоізоляційні характеристики мансардного вікна. Основною відмінністю, серії Roto Designo R7 від решти модельного ряду Roto, можна назвати вісь повороту, що розташована в 3/4 висоти вікна і зручне регулювання натягу пружини, яка штовхає рума вікна при відкриванні. Технічні доповнення вікон Roto Designo R7 такі як: встановлений на заводі термоізоляційний блок WD і пароізоляція (моделі вікон дерев'яне Roto Designo R 79 H WD, пластикове Roto Designo R 79 K WD, пластикове з ламінацією Roto Designo R 79 K WD) підвищують енергоефективність вікна до 15%; регульована фурнітура на усіх моделях вікон серії Roto Designo R7 дозволяє після монтажу усувати перекоси конструкції вікна, що можуть виникнути в результаті просідання стропильної системи, без демонтажу вікна. Всі мансардні вікна Roto мають 15 років гарантії на тріщини рами, металевої фурнітури та розбиття зовнішнього загартованого скла в результаті граду.

Лінійка мансардних вікон серії Roto Q це дерев'яні мансардні вікна з ручкою відкривання що знаходиться в верхній частині рами вікна і віссю повороту по середині. Модельний ряд маснардних вікон Roto Q включає в себе три моделі дерев'яних вікон для мансарди.

Модель Roto Q-4 H2SAL S1 це дерев'яне мансардне вікно з однокамерним енергозберігаючим склопакетом 4/16/4 (2S Standart), заповнене аргоном, з вентиляційним клапаном (S1). Коефіцієнт теплопровідності вікна Uw=1,2 Вт/м2К

Модель Roto Q-4 H3СAL S0 це дерев'яне мансардне вікно з двокамерним енергозберігаючим склопакетом 4/12/4/12/2х3 (3С Comfort), заповнене аргоном, без вентиляційного клапана (S0). Коефіцієнт теплопровідності вікна Uw=1,0 Вт/м2К

Модель Roto Q-4 H3PAL P5 це дерев'яне мансардне вікно з двокамерним енергозберігаючим склопакетом 4/12/4/12/2х3 (3P Premium), заповнене криптоном, без вентиляційного клапана, встановлена на заводі пароізоляція, монтажні кутики і термоізоляційний блок WD (P5). Коефіцієнт теплопровідності вікна Uw=0,77 Вт/м2К

Мансардні вікна Roto з подвійною ситемою відривання. Дерев'яні або пластикові мансардні вікона Roto Designo R8 Quadro представлена широким вибором комплектацій мансардних вікон, матеріалів, склопакетів 8C, 9G 9P і додаткових рішень що покращують теплоізоляційні характеристики мансардного вікна. Основною відмінністю, серії Roto Designo R8 від решти модельного ряду Roto, можна назвати комбінований спосіб вікривання, один спосіб це відривання мансардного вікна по осі яка розташована в 3/4 висоти вікна і зручне регулювання натягу пружини, яка штовхає рума вікна при відкриванні і вікривання по верхній осі. Всі функції вікна управляються однією ручкою. Технічні доповнення вікон Roto Designo R8 такі як: встановлений на заводі термоізоляційний блок WD і пароізоляція (моделі вікон дерев'яне Roto Designo R 88C H WD, пластикове Roto Designo R 88C K WD, супереенегоефективне з двокамерним склопакетом Roto Designo R 89G H WD, супереенегоефективне з двокамерним склопакетом пластикове Roto Designo R 89G K WD, супереенегоефективне з двокамерним склопакетом Roto Designo R 89P H WD, супереенегоефективне з двокамерним склопакетом пластикове Roto Designo R 89P K WD) підвищують енергоефективність вікна до 15%; регульована фурнітура на усіх моделях вікон серії Roto Designo R8 дозволяє після монтажу усувати перекоси конструкції вікна, що можуть виникнути в результаті просідання стропильної системи, без демонтажу вікна. Всі дахові вікна Roto мають 15 років гарантії на тріщини рами, металевої фурнітури та розбиття зовнішнього загартованого скла в результаті граду.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner