









Отправка с 29 мая 202653 393 ₴
42 714,40 ₴
Вікно для пласкої покрівлі VELUX СVP 0073U з акриловим куполом та склопакетом
Є питання? Дзвоніть, пишіть, запитуйте! Ми завжди раді допомогти розібратись у всіх нюансах, підібрати найкраще рішення та зробити ваш вибір простішим. Ніяких дурних питань не буває – сміливо звертайтесь у месенджери чи телефонуйте. Ми тут, щоб допомогти! 📞💬Для дахів із кутом нахилу 0-15° Зенітне вікно VELUX СVP 0073U з акриловим куполом та однокамерним енергозберігаючим склопакетом - це сучасна версія зенітного вікна, що ідеально підходить для офісів, клінік, майстерень та будинків. Вікно складається із ПВХ конструкції з високим рівнем ізоляційних матеріалів.
ISD 0100 - матовий купол
ISD 0000 - прозорий купол
Дахове вікно VELUX CVP 0073U відкривається вручну за допомогою зручної штанги. Це компроміс між вартістю та можливістю природної вентиляції приміщень під плоским дахом. Вікно доступне у 8 розмірах, воно відкривається приблизно до 11 см. Стандартно вікно комплектується штангою довжиною до 190 см. Звукоізоляція вікна 31 дБ.
Відкрийте для себе переваги зенітних дахових вікон VELUX СVP 0073U
У будівлях з плоскими дахами часто буває, що всередині є приміщення, де неможливо використовувати стандартні вертикальні вікна. У кожній кімнаті має бути джерело природного світла, щоб почуватися в ній комфортно. Ідеальним рішенням у таких випадках є встановлення спеціально розроблених вікон для плоских дахів.
Вікна для плоского даху можуть повністю перетворити кімнату. Це найпростіший спосіб забезпечити додаткове денне освітлення і відчуття простору в мансардних кімнатах. Результат щодо кількості денного світла вражає.
VELUX СVP 0073U - це вікна які відкриваються вручну для провітрювання і забезпечують чудові теплоізоляційні параметри. Як би холодно не було на вулиці, у вашому домі буде тепло і затишно.
Завдяки своїй конструкції нове вікно для плоского даху ідеально знижує зовнішній шум. Дощ і град не завадять ні сну, ні насолоді від прослуховування улюбленої музики.
Високоякісні матеріали
Каркас дахових вікон виготовляється з багатокамерних твердих ПВХ профілів із заповненням камер високоізоляційним полістиролом. Найвища якість конструкції та виготовлення, що гарантує довгі роки безпечного використання без обслуговування.
Пакет безпечного скління
Стандартно вікна мають енергозберігаючий склопакет із безпечним зсередини клеєним склом. Коефіцієнт теплопередачі для всієї віконної конструкції становить U=1,2 Вт/м2K. Це найкращий результат у цьому класі вікон. Клас протизламності P2A.
Акриловий купол VELUX – це високорозвинена версія для зенітних вікон. Відомо, що акриловий матеріал є більш ударостійким у порівнянні з іншими загальноприйнятими синтетичними матеріалами. Обирайте між прозорими або непрозорими матеріалом
Зенітні вікна з акриловим куполом забезпечують високу шумоізоляцію від дощу та граду або інших чинників шуму. На ці вікна можливо встановити шторки для контролю світла та маркізет для захисту від спеки.
Важлива інформація щодо встановлення
Більше інформації у наших менеджерів по телефону та на спеціалізованому сайті https://dahovi-vikna.com.ua/vikna-dlya-plaskyh-dahiv





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Velux |
| Страна производитель | Дания |
| Назначение окна | Мансардное |
| Бронированное окно | Да |
| Форма окна | Квадратное |
| Материал оконного профиля | Металлопластик |
| Производитель профильной системы | Velux |
| Заполнение светопрозрачной части окна | Стеклопакет |
| Тип стекла (стеклопакета) | Триплекс |
| Вид стеклопакета | Однокамерный |
| Заполнение камеры стеклопакета | Аргон |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Способ открывания окна | Откидное |
| Количество створок | 1 |
| Исполнение стекла | Прозрачное |
| Размеры | |
| Ширина окна | 600 мм |
| Высота окна | 600 мм |
| Толщина стекла | 4 мм |
| Розмір вікна | |
| Розмір | 60*90 см |