







Отправка с 29 мая 202636 990 ₴
29 592 ₴
Velux CFJ 0010+ ISJ 0112 зенітний ліхтар без склопакету, висота коробу 15 см, глухий, полікарбонатний двошаровий матовий купол
Мансардні ліхтарі для плоских дахів від Velux є чудовим джерелом сонячного світла скрізь, де воно корисне. Він може забезпечити додаткове освітлення разом з вертикальними та мансардними вікнами. База мансардного вікна CFJ 0010 створена для неопалюваних будівель. Через те, що конструкція не відкривається, рекомендується, щоб у кімнатах, де він встановлений, також було ще одне вікно, яке можна відкривати, щоб дозволити провітрювати приміщення.
Для дахів із кутом нахилу 0-15°Зенітне вікно VELUX з акриловим куполом без склопакету для нежитлових приміщень або будівель, таких як склади, гаражі, сараї або невеликі промислові будівлі. Доступний в акриловому або полікарбонатному варіантах з 2-х або 3-х шаровою версією купола. Тип керування: глухе або від електромережі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Velux |
| Страна производитель | Дания |
| Назначение окна | Мансардное |
| Бронированное окно | Нет |
| Форма окна | Квадратное |
| Материал оконного профиля | Металлопластик |
| Производитель профильной системы | Velux |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Способ открывания окна | Глухое |
| Количество створок | 1 |
| Размеры | |
| Ширина окна | 600 мм |
| Высота окна | 600 мм |
| Розмір вікна | |
| Розмір | 150*100 см |