


1 899 ₴/ведро
Показать оптовые ценыГотова до використання штукатурна маса Kreisel 010 Akrytynk призначена для ручного та механізованого нанесення декоративної рельєфної штукатурки на шар мінеральних традиційних штукатурок, на гіпсокартонні і гіпсоволокнисті плити, а також на базовий армований шар у системах утеплення зовнішніх стін будинків ТМ KREISEL TURBO. В залежності від вмісту та розміру зерна мінерального заповнювача Kreisel 010 Akrytynk, можливе отримання різних фактур «Короїд» та «Баранець».
Склад Kreisel 010 Akrytynk "баранець"
Властивості Kreisel 010 Akrytynk "баранець" (25 кг)
• стійка до атмосферних впливів
• гідрофобна
• тонується в кольори
• зручна в роботі
Приготування продукту Kreisel 010 Akrytynk:
Продукт готовий до використання. Kreisel 010 Akrytynk не розбавляти водою і не змішувати з іншими матеріалами. Перед використанням ретельно перемішати вміст упаковки. Перед використанням переконайтеся, що колір відповідає вашому замовленню.
Спосіб застосування: Штукатурку Kreisel 010 Akrytynk нанесіть на товщину зерна за допомогою шпателя з нержавіючої сталі та видаліть надлишки цією ж кельмою. Остаточне затирання зробіть теркою з пластмаси. Захищайте від морозу, дощу, надмірної спеки та сильного вітру під час роботи та сушіння. Щоб вирівняти колір і структуру штукатурки Kreisel 010 Akrytynk, під час нанесення рекомендується не спорожняти відро повністю, а додати половину свіжої суміші з нового відра і ретельно перемішати обидві частини. Поверхні повинні бути очищені від пилу, жиру, антиадгезійних засобів, залишків фарби, цвілі, водоростей, моху тощо, а також не мати тріщин і висолів.
Умови проведення робіт: Використовуйте Kreisel 010 Akrytynk при температурах від +5 °C до +25 °C, ці температури поширюються на повітря, основу та продукт. Усі поверхні повинні бути стійкими,рівними та чистими.
До уваги виконавців: Використовуйте всі продукти, що входять в систему теплоізоляції. Використовуйте продукти тільки з однієї виробничої партії. Виконуйте роботи на заданій ділянці безперервно, використовуючи метод «мокре по мокрому», щоб уникнути видимих з’єднувальних елементів. Ми рекомендуємо використовувати кольорові поверхні під кольорові штукатурки. Туман діє як дощ і може викликати смуги та знебарвлення.Для невеликих фасадних поверхонь допускаэться використовувати інтенсивні кольори з коефіцієнтом відбиття <25%. Нанесення на цілі поверхні призводить до прискореного старіння покриття за рахунок інтенсивного нагрівання і високої термічної напруги. Відразу після закінчення роботи промийте інструмент чистою водою. Не використовуйте акрилову фасадну штукатурку Kreisel 010 Akrytynk на кам’яній ваті.
Зберігання: До 12 місяців від дати виготовлення в герметичній упаковці при температурі від +5°C до +25°C, подалі від джерел тепла та холоду.
Підготовка поверхні:
Армуючий шар в системах теплоізоляції: 330 Кварцгрунт акриловий
Вапняно-цементна шткатурка: 330 Кварцгрунт акриловий
Гіпсова штукатурка: 330 Кварцгрунт акриловий
Гіпсокартон: 330 Кварцгрунт акриловий
Бетон,залізобетон: 330 Кварцгрунт акриловий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kreisel |
| Страна производитель | Украина |
| Тип по составу | Акриловая |
| Фактура | Барашек |
| Тип использования | Для наружных работ |
| Назначение материала | Для камня, Для бетона, Для кирпича, Для газобетона |
| Состояние материала | Готовая смесь |
| Способ нанесения | Ручной, Механизированный |
| Фасовка материала (кг) | 25 |
| Толщина | 1.5 мм |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 2.5 кг/м2 |
| Минимальная толщина слоя | 1.5 мм |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 25 град. |
| Минимальная температура эксплуатации | -30 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 40 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Відро |