Кошик
28 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
З нами будувати просто!
+38(067) 808-22-15
+380678082215
+380506694767

ЦСП (Цементно-стружкові плити)

У нашому інтернет-магазині найкраща ціна на цементно-стружкові плити (ЦСП) білоруського виробництва BZS.

А при купівлі більше 20 плит ЦСП отримуєте безкоштовну доставку по Львову!!!

Щоб купити ЦСП плита телефонуйте нашим менеджерам або залишайте заявку на сайті. 

 

Цементно-стружкові плити або скорочено ЦСП укладаються на транспортні дерев'яні піддони, що дозволяють використовувати для маніпуляції з ними автовантажувачі. Плити ЦСП обв'язуються і закріплюються на піддоні за допомогою поперечних поліпропіленових (ПП) стрічок.
На вимогу замовника ЦСП плити захищають від атмосферних впливів упаковкою з поліетиленової плівки і
виробляють додаткове поздовжнє стягування. Упаковка з поліетиленової плівки не відповідає умовам
зберігання ЦСП плит під відкритим небом при довготривалому впливі атмосферних чинників. Транспортування плит ЦСП рекомендується здійснювати в напівприцепах автомаш з бічним завантаженням. В автомашинах з відритим кузовом плити CSP BZS необхідно вкривати брезентом.
При маніпуляції плит навантажувачем палети рекомендується брати з довгої сторони. Палети з плитою ЦСП слідвстановлювати в кузові автомобіля в один або два ряди по ширині кузова. При транспортуванні допускається розміщення палет з плитами CSP BZS в кузові автомобіля в два яруси, однак, палети повинні бути укладені й закріплені способом, що виключає їх зміщення.
Складування і зберігання плит ЦСП білоруського виробництва повинно здійснюватися в горизонтальному положенні, в критих, сухих приміщеннях так, щоб цементно-стружкові плити перед монтаж не намокали. При складуванні піддони з плитами цсп з однаковою вертикальної проекцією можна складувати один на одного, але не більше, ніж в 2 шари. При маніпуляціях цементно стружечні плити повинні бути складені на піддонах. При іншому укладенні з ЦСП плитами можна маніпулювати тоді, коли вони перебуваютьв вертикальному положенні. Перенесення вручну також здійснюється строго у вертикальному положенні, за торці. Витримка перед монтажем - не менше доби. Складування і зберігання ЦСП BZS плит на об'єкті допускається тільки в період монтажу в строго горизонтальному положенні, обов'язково укривши від атмосферних опадів. Допускається укриття поліетиленовою плівкою до верхньої частини піддону (щоб уникнути виникнення парникового ефекту не вкривати поліетиленовою плівкою до рівня грунту)