Продавец Мегабуд-плюс развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
41 отзыв
Додаткову знижку уточнюйте у менеджера по телефону
З нами будувати просто!
+380678082215
+380678082215
+380506694767

Ролети і маркізи

Зовнішні аксесуари для дахових вікон  - FAKRO

ЯКІ АКСЕСУАРИ НАЙКРАЩЕ ЗАХИЩАЮТЬ ВІД НАГРІВАННЯ ПРИМІЩЕННЯ?

 

Згідно з нормою DIN 5034-1 приміщення слід захищати від надмірного нагрівання не за допомогою внутрішніхї аксесуарів, а за допомогою зовнішніх аксесуарів (маркізи, ролокасети).

„Приміщення необхідно захищати в літній період за допомогою зовнішніх аксесуарів, які відбивають теплові промені оскільки замонтовані перед склопакетом. Нагрівання приміщення виникає через поглинання глобального випромінювання об'єктами в кімнаті та поверхнями, що обмежують приміщення (стіни, підлога). Поглинуті промені перетворюються на довгохвильове інфрачервоне (тепле) випромінювання, яке не пропускається через склопакет назовні і призводить до небажаного нагрівання приміщення в літню пору".  - DIN 5034-1

1 2

Зовнішня маркіза захищає від нагрівання до 8 разів ефективніше від внутрішніх аксесуарів.  

Здатність пропускати сонячну енергію

Зовнішні аксесуари захищають від надмірного нагрівання. Вони абсорбують сонячні промені перед склопакетом і відбивають тепло назовні, недопускаючи нагрівання приміщення.

 

Здатність пропускати сонячну енергію

Теплові промені, які проходять через склопакет, поглинаються внутрішніми аксесуарами. Вони перетворюються на довгохвильове інфрачервоне (тепле) випромінювання, яке не пропускається через склопакет назовні - внутрішній аксесуар відбиває теплові промені до приміщення, діючи як радіатор. Це призводить до небажаного нагрівання приміщення, особливо з південної сторони, у сонячні, спекотні дні.

 

Зовнішня маркіза разом з внутрішнім аксесуаром, встановлені на одному даховому вікні FAKRO, утворюють поєднання аксесуарів, які забезпечують найвищий комфорт проживання в мансарді, оскільки захищають від спеки, світла, а також декорують інтер'єр.