Продавец Мегабуд-плюс развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
41 отзыв
Додаткову знижку уточнюйте у менеджера по телефону
З нами будувати просто!
+380678082215
+380678082215
+380506694767

VELUX Оптіма

Базові мансардні вікна VELUX (ВЕЛЮКС) з найнеобхіднішими характеристиками, які відповідають всім стандартам і навіть перевершують їх. Невелика вартість мансардних вікон лінії Оптима разом з зручністю використання і високим функціоналом роблять такі вікна особливо затребуваними.

Мансардні вікна VELUX ВЕЛЮКС Оптіма  - прекрасно захищають від негоди, мають захист від граду і вбудований клапан вентиляції  приміщення.
Виготовляються такі  мансардні вікна Велюкс з клеєної сосни і покриті  лаком.
Розташована у верхній частині мансардного вікна Velux GZR 3050 ручка-планка або нижня ручка у моделі Velux GZR 3050B дає зручність у використанні - відкривання відбувається по центральній осі - вузька віконна рама пропускає більше денного світла.
Система Pick & Click вже вбудована в мансардне вікно, що дозволяє легко і швидко встановити оригінальні штори VELUX.

1 2

Якщо забезпечити багато природного світла, то надихати на зростання, навчання та сміх буде легко. Для багатьох з нас, хто звик до того, що природне світло надходить виключно через традиційні вікна, мансардне вікно може здаватися якимось дивом. Мансардні вікна Велюкс також можуть зробити дитячу кімнату набагато стильнішою. І особливо у дитячій кімнаті мансардні вікна Velux можуть розвинути звичку вставати кожного ранку разом із сонцем. Вам більше не треба кожного ранку безліч разів змушувати дітей вставати з ліжка – сонце це зробить за вас! Мансардне вікно Велюкс має цілу низку переваг – від менших витрат на електроенергію до денного світла прямо у вашій кімнаті та творчого й здорового житлового простору.

Купити мансардні вікна Велюкс Оптіма Ви можете на нашому сайті. Якщо Вас не влаштовує на мансардні вікна ціна - телефонуйте нашим менеджерам вони завжди раді допомогти.